Automatic Wire Mesh Manufacturing Machine High Speed 50X50-200X200MM
Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Automatic Welded Mesh Machine / Wire Mesh Machine / Automatic Straight Weft Specifications Automatic Welded Mesh Machine JG 1. width:1200mm-3000mm 2. wire diameter:1.4mm-2.5mm 3. mesh:50*50-200*200mm ...